Sesja Noworodkowa

Sesja noworodkowa to wyjątkowy rodzaj fotografii, który koncentruje się na uchwyceniu piękna i niewinności nowo narodzonego dziecka. To magiczny moment będący zarazem wspaniałą inwestycją rodziców w pielęgnowanie najwspanialszych i unikalnych chwil życia.

Idealnie jeśli sesja noworodkowa jest realizowana w pierwszych czternastu dniach życia dzieciaczka. Dodam, że optymalny moment następuje między 5-10 dniem, ponieważ nasza pociecha wtedy ma najgłębszy sen, a jego ciało jest bardzo elastyczne, dzięki czemu możemy go ułożyć w pozycji podobnej, jakie utrzymywał w brzuszku Mamy. Przejrzyj moje portfolio dotyczące sesji noworodka.

Sesja Ciążowa

Znana także pod nazwą „sesja brzuszkowa”. To jedna z najczęściej realizowanych przeze mnie sesji fotograficznych. Celem jest oczywiście uwiecznienie magicznego okresu oczekiwania na dziecko.  To czas, gdy przyszła mama emanuje pięknem i siłą. To momenty pełne wyrzeczeń, trudów, które wypełnione są radością oczekiwania na nowe cudowne życie.

Jako fotograf specjalizujący się w tej dziedzinie sztuki, wiem jak stworzyć intymne warunki współpracy dążące do zrealizowania delikatnych kadrów pełnych miłości i radości. Uwielbiam uwieczniać na zdjęciach pozytywne emocje przyszłej mamy. Do tego używam odpowiedniego oświetlenia, a także stylizacji (w pakiecie profesjonalny makijaż). Wszystko po to, by podkreślić piękno i kobiecą wyjątkowość.

Sesja Rodzinna

Idealna pamiątka dla całej rodziny, a przy okazji fantastyczna zabawa dla wszystkich! W trakcie każdej sesji powstają ujęcia dzieci, rodzeństwa oraz wspólne całej rodziny, dlatego z pewnością nikt podczas mojej sesji zdjęciowej nie będzie się nudził. Jednak nade wszystko to okazja do stworzenia pięknych wspomnień, które dzięki fotografiom będą trwały przez lata! Jako fotograf podczas realizacji sesji rodzinnej stawiam na spontaniczność i uwypuklenie relacji łączących poszczególnych członków rodziny.

Jest to też świetna sesja dla niemowląt po 3. miesiącu życia jeżeli nie udało się wcześniej wykonać sesji noworodkowej. Warto zauważyć, że sesje rodzinne odbywają się u mnie wyłącznie w ramach stylizacji boho, rozbudowanej aranżacji złożonej z prawdziwych rekwizytów. W studio fotograficzne Kielce Żaneta Kosmala nie uświadczysz pracy na tłach!

Sesja Urodzinowa

Studio fotograficzne Kielce Żaneta Kosmala realizuje też sesje urodzinowe, zwane także „sesja na roczek”. Sesja urodzinowa jest niepowtarzalnym wydarzeniem, podczas którego obchodzimy ważny moment w życiu, pełen radości i szczęścia.

Sesje urodzinowe odbywają się u mnie wyłącznie w prawdziwych aranżacjach, bez użycia teł. Przy rezerwacji sami wybieracie scenerie jakie mam dla Was przygotować. Jeżeli chcecie otrzymać gotowe zdjęcia na urodziny – sesję należy zarezerwować minimum miesiąc wcześniej. Ujęcia rodzinne odbywają się wyłącznie na stylizacji boho.