SESJA URODZINOWA

Kolejną nieodzowną częścią mojej codziennej pracy jest sesja urodzinowa, na którą w branży często mówimy „sesja na roczek” (w przypadku Roczniaków). To wspaniała forma celebracji pierwszych urodzin naszej pociechy, wydarzenie jedyne w swoim rodzaju! Nie ukrywam, że także dla mnie możliwość uczestniczenia w tak wiekopomnej chwili jest czymś wyjątkowym, dlatego wiadomość o każdej kolejnej sesji urodzinowej przyjmuję z wielkim entuzjazmem. Poniżej prezentuję szczegóły na temat tego elementu mojego fotograficznego rzemiosła.

Wymarzona sesja urodzinowa Kielce

W tym miejscu warto wspomnieć, że sesja urodzinowa u Fotograf Kielce Żaneta Kosmala odbywa się wyłącznie na bazie prawdziwych aranżacji. Przyzwyczaiłam moich klientów do tego, że nie pracuję na tłach, wszystko musi mieć swój rzeczywisty wymiar, dlatego preferuję bazowanie na rekwizytach.

Nie inaczej jest w przypadku sesji fotograficznych na pierwszy roczek. Wybór wśród aranżacji jest całkiem spory, dlatego przy rezerwacji sami wybieracie idealne dla siebie scenerie. Ujęcia rodzinne odbywają się wyłącznie na stylizacji boho.

Sesja urodzinowa. W co się ubrać? 

Przy sesjach urodzinowych bardzo ważny jest ubiór modelek i modeli. Także w tym aspekcie jestem zabezpieczona, gdyż w swoim studio posiadam garderobę dla rocznego dzieciaczka, z której można korzystać w ramach każdego dostępnego u mnie pakietu. Co więcej, mam też jasne sukienki dla mam, jak również męskie koszule w różnych rozmiarach dla tatusiów (mile widziane jasne spodnie, ew. jeans). Co do starszych dzieci (zarówno jubilatów, jak i rodzeństwa), o szczegóły proszę pytać w wiadomości prywatnej. Z całą pewnością wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie!

Cena sesji urodzinowej 

Na koniec muszę wspomnieć, że sesje zdjęciowe wykonuję w studio od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 10-14. Rezerwacje na soboty prowadzone są z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Sesja w sobotę po godzinie 14.00 oraz w niedzielę płatna dodatkowo 150 złotych. Nie ma możliwości zmiany pakietu po wykonaniu sesji (w trakcie wyboru zdjęć do obróbki). Jeśli jesteś zainteresowana rezerwacją terminów, zapraszam TUTAJ. Także w tym miejscu znajdziesz szczegółowe informacje na temat mojego cennika.