SESJA CIĄŻOWA

Na co dzień świadczę również usługi z zakresu fotografii przyszłych Mam. Ciąża to dla każej kobiety ważny moment w życiu, który warto zapamiętać. Nie tylko przez pryzmat poświęceń, starań, ale też magii tego okresu. Dlatego sesja ciążowa, nazywana również sesją brzuszkową, to jedna z najczęściej podejmowanych przeze mnie realizacji. Sprawia mi to mnóstwo satysfakcji, dlatego zapraszam wszystkie przyszłe Mamy do współpracy

Czas oczekiwania na dziecko to wyjątkowa i jakże piękna chwila dla obojga rodziców. To moment, w którym kobieta emanuje wyjątkowym pięknem, energią i witalnością, co jest zadziwiające biorąc pod uwagę jak wielu trudów oraz wyrzeczeń trzeba się podjąć w trakcie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy ciąży.

Dlaczego warto zrealizować profesjonalną sesję ciążową?

Nic tak dobrze nie gerenuję wspomnień, jak zdjęcia, zwłaszcza te realizowane przez profesjonalistę. Dlatego, jeśli chcecie sprawić sobie wspaniały prezent będący jednocześnie namacalną pamiątką tego wyjątkowego okresu, zachęcam powierzyć tę realizację w fachowe ręce.

Jako fotograf zajmujący się na co dzień tą dziedziną sztuki, mam wiedzę, jak sprostać zadaniu oraz wymaganiu moich klientek. Podczas sesji zdjęciowych w Studio Fotograficzne Kielce Żaneta Kosmala nie zabraknie intymnych warunków, uśmiechu, komfortowej współpracy. Wszystko po to, by wspólnymi siłami stworzyć wyjątkowe kadry, które zostaną z Wami na całe życie. Będą one przepełnione radością, miłością i nutką wyczekiwania, jakich w tym momencie zdecydowanie nie brakuje.

To wspomnienia, które w formie zdjęć zostaną z nami na całe życie i będą wspaniałą pamiątką nie tylko dla uwiecznionej na zdjęciu Mamy, ale również Taty (absolutnie zapraszam do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej również drugą połówkę wraz z dziećmi).

Kiedy najlepiej zrealizować sesję brzuszkową?

Sesja ciążowa to okazja na uwiecznienie naszej kobiecości i piękna. Jako profesjonalny fotograf dbam o to, by moja modelka czuła się fantastycznie, perfekcyjnie oraz olśniewająco. Robię dosłownie wszystko, żebyś przed moim obiektywem była swobodna oraz KOBIECA. To słowo-klucz mówiące wszystko na temat moich realizacji.

W mojej ocenie, podpartej wieloletnią praktyką oraz doświadczeniem, optymalnym momentem na wykonanie sesji brzuszkowej jest okres między 28. tygodniem, a 32. tygodniem ciąży. To najlepszy kompromis, bo jesteśmy w stanie pokazać ciążę w pełnej krasie jednocześnie nie męcząc przyszłej Mamy zbyt bardzo. Te widełki czasowe możemy oczywiście rozszerzyć, nawet do 36. tygodnia ciąży, o ile modelka czuje się wystarczająco dobrze.

Gdzie wykonać sesję ciążową?

Osobiście zalecam zrealizowanie takiej sesji zdjęciowej w specjalnie przystosowanym do tego studio fotograficznym. Na miejscu jestem w stanie stworzyć doskonałe warunki dla przyszłej Mamy, zarówno pod kątem dobrego samopoczucia, jak również aspektów technicznych fotograficznego rzemiosła. W moim studio fotograficzne Kielce do dyspozycji klientek są przebrania, body, tiul, czy sukienki. Przed sesją ciążową wspólnie ustalimy przebieg realizacji, a także stylizacje w jakich wystąpisz przed moim obiektywem. Natomiast już na miejscu nie zabraknie zabawy światłem. Wszystko po to, by uzyskać jak najlepszy rezultat, a w efekcie przepiękne pamiątki na całe życie.

Jest jeszcze jeden duży plus realizacji sesji ciążowych na miejscu, w studio fotograficznym. Otóż każdy pakiet sesji ciążowej w firmie Fotograf Kielce Żaneta Kosmala zawiera w cenie profesjonalny makijaż.

Jak przygotować się do sesji brzuszkowej?

Na wstępie powiem, że przede wszystkim trzeba zabrać ze sobą jak najwięcej uśmiechu, pozytywnego nastawienia, dobrego samopoczucia i tyleż samo radości! To absolutna podstawa, by sesja zdjęciowa była udana.

Co więcej? Jak już wspomniałam, make-up można odpuścić, ponieważ w pakiecie sesji zdjęciowej jest profesjonalna makijażystka. Za to warto zabrać ze sobą partnera, jak również całą uśmiechniętą rodzinkę. Sesja zwykle nie trwa zbyt długo (około 2 godziny plus 1,5 godziny na make-up), więc wystarczy zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy.

Ile kosztuje sesja ciążowa?

Jeśli chodzi o lokalny rynek, każdy fotograf Kielce deklaruje w dziedzinie sesji brzuszkowej dość zróżnicowane ceny. Zwłaszcza że sesja ciążowa składa się z wielu czynników. Do nich należy zaliczyć:

  • Doświadczenie fotografa
  • Posiadany sprzęt
  • Wybór akcesoriów, rekwizytów
  • Make-up
  • Czas trwania sesji
  • Garderoba
  • Studio fotograficzne
  • Czas poświęcony na obróbkę zdjęć
  • Liczba odbitek

Taka wiedza, doświadczenie oraz umiejętności zdecydowanie wpływają na cenę sesji noworodkowych. Pakiety często zawierają również dodatkowe odbitki np. dla dziadków czy foto produkty np. foto obrazy na płótnie, albumy itp. Szczegółowe informacje odnośnie oferty dostępne są TUTAJ.