SESJA RODZINNA

Kolejną odsłoną mojej codziennej pracy jest fotografia rodzinna. Sesje z udziałem rodziców, dzieciaków, dziadków, babć, chrzestnych to piękna pamiątka dla wszystkich, która pozostaje z nami na bardzo długie lata. Oczywiście to też świetnie spędzony czas w gronie najbliższych, zabawa pełna humoru, radości, uśmiechów i poczucia wdzięczności za bycie członkiem tak wspaniałej grupy ludzi. Gwarantuję, że podczas sesji rodzinnej w Studio Fotograficzne Żaneta Kosmala absolutnie nikt nie będzie się nudził!

Poniżej napiszę kilka szczegółów odnoszących się do sesji zdjęciowej z udziałem całej rodziny. Zapraszam serdecznie do przeżycia tej pięknej przygody razem ze mną! Moje studio mieści się w Kielcach przy ulicy Głowackiego. Szczegółowe informacje kontaktowe dostępne są TUTAJ.

Dlaczego warto wykonać sesję rodzinną? 

Każda sesja zdjęciowa z udziałem bliskich to przede wszystkim dobry moment na stworzenie pięknych wspomnień uwiecznionych na zdjęciach przez profesjonalnego fotografa. Takie obrazki przez dekady cieszą oko i duszę, dlatego warto się na nie zdecydować. Z całą pewnością wspólnie będziemy się dobrze bawić, ponieważ podczas realizacji sesji rodzinnej stawiam ogromny nacisk na spontaniczność, uśmiechy, przyjemność, komfort i rzecz jasna wyeksponowanie pozytywnych relacji wiążących poszczególnych członków rodziny.

Kiedy najlepiej zrealizować tego typu sesję?

Dosłownie każda okazja jest dobra! Rocznica ślubu, kolejne urodziny jednego z członków rodziny, chrzciny itd.. Jednak absolutnie nie ma żadnych przeciwwskazań, jeśli nie będziecie mieć w zanadrzu żadnej okazji. Wystarczy chęć stworzenia miłych wspomnieć i potrzeba mile spędzonego czasu. W końcu najważniejsza jest dobra zabawa!

Kiedy na sesję noworodkową jest już za późno…

Jest jeszcze jedna wspaniała okazja, by spotkać się u mnie w rodzinnym gronie i pozować przed obiektywem. Sesja Rodzinna będzie wręcz idealnym rozwiązaniem, jeżeli wcześniej nie udało się wykonać sesji noworodkowej. W takim przypadku zapraszam do studia Fotograf Kielce Żaneta Kosmala wraz z niemowlęciem tuż po trzecim miesiącu życia! Obiecuję, że będzie pięknie. Maluszki mają zapewnione świetne warunki. Czekają na nie przewijak, dogrzane, przytulne i ciche pomieszczenia, podgrzewacz do butelek i wiele innych udogodnień docenianych nie tylko przez najmniejszych, ale również ich rodziców.

Niepowtarzalna sesja zdjęciowa

Na początku może się wydawać, że pozowanie przed obiektywem jest krępujące. Nic bardziej mylnego, szczególnie jeśli na sesję traficie do mnie! W studio przy Głowackiego w Kielcach zawsze jest miło, komfortowo i przyjemnie. Panuje tutaj rozluźniająca atmosfera. To bardzo istotne, by członkowie rodziny mogli wczuć się w swoje role.

Kolejnym moim sekretem na zrealizowanie niepowtarzalnej sesji zdjęciowej jest unikalność wnętrz i wyposażenia. Zdecydowanie nie pracuję na tłach, a dookoła spotkać można wyłącznie prawdziwe rekwizyty. Sesje rodzinne w moim studio odbywają się tylko w ramach stylizacji boho. Ta w ostatnim czasie jest bardzo modna, możemy się z nią spotkać w wielu miejscach. Również ja od niej nie uciekam, zwłaszcza że w fotografii robi prawdziwa furorę.

Jak już wspomniałam, Studio Fotograficzne Żaneta Kosmala wypełnione jest pięknymi rekwizytami, które urozmaicają sesję zdjęciową. Na miejscu są też sukienki dla Mam oraz dziewczynek do rozmiaru 122 centymetrów. Dostępne są męskie koszulki w rozmiarze L – XXL. Choć garderoba jest całkiem obszerna, proszę pytać o konkretne rozmiary. Aby wszystko było harmonijnie dopięte na ostatni guzik, zalecam ubrać pozostałych członków rodziny tak, by całość idealnie ze sobą współgrała (jak choćby jasne spotkanie u panów). Mile widziane są kolory naturalne, a więc biel, jeans, szarość, beż, brąz.

Jednak jestem otwarta na Wasze propozycje!

Sesja rodzinna CENA

W ramach tej realizacji proponuję dwa pakiety. Z ich szczegółami można zapoznać się TUTAJ. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 złotych. Obrobiony materiał oddany jest w okresie 30-50 dni roboczych od momentu wyboru ujęć przez klienta. Warto dodać, że sesje wykonywane są w studio od poniedziałku, do piątku, w godzinach 9-17. Istnieje także możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej w sobotę, w godzinach 10-14. Ze względu na duże zainteresowanie proszę rezerwować sobotę z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Sobotnia sesja po godzinie 14, a także niedzielna, są dodatkowo płatne (+150 złotych).