Czas mija tak szybko, że ciężko go uchwycić pamięcią. Zwłaszcza w przypadku noworodków, które rosną w mgnieniu oka. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla bliskich jest sesja noworodkowa.

Sesja noworodkowa to wspaniała możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego momentu w życiu zarówno dziecka, jak i rodziny. Maluszki dorastają w ekspresowym tempie, dlatego ważne jest, by na sesję zdjęciową z udziałem noworodka zdecydować się jeszcze przed porodem. Dlaczego?

Otóż sesja noworodkowa najczęściej wykonywana jest w ciągu pierwszych 14 dni życia dzieciaczka. To zdecydowanie najlepszy moment, ponieważ wtedy dziecko śpi bardzo głęboko, zaś jego ciało charakteryzuje się niezwykłą plastycznością, co sprawia, że możemy go swobodnie ułożyć w pozie embrionalnej, którą w ciągu wcześniejszych pozycji poznał w brzuchu u Mamy.

Sesja noworodkowa – Studio Fotograficzne Kielce

W związku z tym proszę wszystkich potencjalnych klientów o rezerwację terminu pod sesję noworodkową jeszcze przed zaplanowaną datą porodu. Tylko w takich okolicznościach jestem w stanie zagwarantować wolne studio fotograficzne, które znajduje się w mieście Kielce. Jeśli zaś nie uda się zrobić zdjęć w terminie, zapraszam na sesję na roczek. To sesja urodzinowa z udziałem nie tylko maluszka, ale również całej rodziny!

Sesja noworodkowa Cena

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że powinniśmy się nauczyć łapać chwilę. Najlepiej te szczęśliwe, pełne radości, miłości i czułości. Takich chwil oczywiście nie brakuje na moich zdjęciach, co zawdzięczam kilku istotnym aspektom. Podczas sesji nakładam duży nacisk między innymi na:

  • Indywidualne podejście do każdego maluczkiego modela
  • Prawdziwe rekwizyty
  • Sprzęt najwyższej jakości
  • Przytulna atmosfera
  • Nagrzane wnętrze
  • Odpowiednie stylizacje
  • Doświetlenie wnętrza

Co dla mnie bardzo istotne, wykorzystuję prawdziwe rekwizyty, które nadają zdjęciom naturalności i ciepła. Nie bazuję na tłach, czy tak zwanych „green screenach”. Otoczenie musi budować atmosferę. Jeśli w moim studiu realizowana jest sesja noworodkowa lub jakakolwiek inna sesja dziecięca, absolutnym priorytetem jest odpowiednia temperatura. Pomieszczenia są nagrzane do temperatury dającej komfort pracy nie tylko fotografowi, ale przede wszystkim maluszkowi. Wystarczy zobaczyć na zdjęciach, że noworodki biorące udział w moich sesjach są bardzo zrelaksowane!

To oczywiście nie wszystko. Uczulam rodziców również na inne aspekty. Dziecko musi być najedzone, zrelaksowane i senne. Z doświadczenia wiem, że zwykle sesja powinna się rozpocząć około 9:00 -10:00 rano. Koszt sesji noworodkowej jest zróżnicowany i zależy od kilku czynników. Niemniej każdy może sobie na nią pozwolić. Szczegółowa oferta znajduje się TUTAJ.

Fotografia dziecięca, sesja noworodkowa i nie tylko!

Podczas sesji zdjęciowej w centrum uwagi jest przede wszystkim noworodek, jednak nie zapominamy o pozostałych członkach rodziny. Dlatego podczas realizacji zapraszam do wspólnych fotografii także Mamę, Tatę, jak również rodzeństwo. W końcu im więcej szczęścia i uśmiechów, tym lepiej! Sesja noworodkowa Kielce (to właśnie w tym mieście posiadam studio fotograficzne) może potrwać całkiem sporo, bo od dwóch, do nawet czterech godzin. Jednak siłą rzeczy wszystko zależy od aktywności dzidziusia. W ramach sesji przewidziany jest czas na obowiązkowe czynności, w tym przewijanie i karmienie.

Przykładowa sesja noworodkowa

Jak już wspomniałam wcześniej, duży nacisk nakładam na zbudowanie odpowiedniego klimatu na zdjęciach oraz kolorystyczną harmonię, która nada fotografiom wyjątkowości. Dlatego korzystam z prawdziwych rekwizytów, których w moim studio fotograficznym zdecydowanie nie brakuje. Wykorzystuję naturalne tkaniny, jak też materiały bezpieczne dla noworodków.

Zobacz jak pracuję, przejrzyj moje portfolio. Znajdziesz tam kilka przykładowych stylizacji wykorzystywanych przeze mnie na co dzień w ramach choćby takich realizacji jak sesja noworodkowa. To między innymi zdjęciach na poduszkach, kocach, czy w koszykach, gdzie nie brakuje ślicznych rekwizytów nadających całości naturalnego piękna.

Jeśli chcesz uwiecznić ten wyjątkowy czas w życiu swojego dziecka

…Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę Ci wybrać odpowiednią opcję sesji.

Oczywiście Kosmala Fotografia Dziecięca Kielce to nie tylko zdjęcia noworodków. Specjalizuję się w takich realizacjach jak: sesja brzuszkowa (sesja ciążowa), sesja boho, sesja na roczek (sesja urodzinowa), sesja kobieca, czy sesja rodzinna.

Szczegółowe informacje: 880-722-509.