Sesja rodzinna doskonałym sposobem na uwiecznienie więzi między członkami rodziny. Zdjęcia zrealizowane w moim studiu są idealną pamiątką dla wszystkich!

Ulokowane w mieście Kielce studio fotograficzne Kosmala Fotografia oferuje swoim klientom nie tylko sesje noworodkowe, sesje brzuszkowe, czy sesje na roczek, ale również fotografię rodzinną. W trakcie każdej sesji powstają ujęcia dzieci, rodzeństwa oraz wspólne całej rodziny.

Efektem sesji rodzinnej będą nie tylko piękne fotografie, ale także wspomnienia, które będziecie mogli wspólnie przeżywać przez wiele lat. To oczywiście też wspaniała okazja do przekazania przyszłym pokoleniom dziedzictwa rodzinnych relacji i więzi.

Sesja rodzinna – cena

Cennik za sesję rodzinną, a także inne sesje zdjęciowe dostępny jest tutaj. Od siebie dodam, że kwoty za tego typu usługi nie są wygórowane, dzięki czemu może z nich skorzystać dosłownie każdy. Zwłaszcza jeśli nie udało się wcześniej zrealizować sesji noworodkowej, ponieważ sesja rodzinna to idealny moment na wykonanie fotografii niemowląt po 3. miesiącu życia.

Sesja rodzinna – Kosmala Fotografia

Oprócz zdjęć całej rodziny, warto uwiecznić także indywidualne portrety każdego członka rodziny. To pozwoli na ukazanie osobowości i charakteru każdego z Was.

Warto dodać, że sesje rodzinne odbywają się wyłącznie na stylizacji boho. Dysponuję dużą i rozbudowaną aranżacją, przy której dużym wsparciem są prawdziwe rekwizyty! Osobiście nie lubię pracować na tłach i wolę pracę na tak zwanym „żywym organizmie”.

Ze względu na fakt, że lubię pracować na bazie prawdziwych przedmiotów, moje studio fotograficzne Kielce zaopatrzone jest w jasne sukienki dla Mam oraz dziewczynek (do rozmiaru 122 centymetrów). Ponadto, pozostali członkowie familii powinni ubrać się tak, aby całość do siebie pasowała (szczegóły ustalamy przed sesją zdjęciową).

Idealne pod sesje rodzinne są naturalne kolory

Fotograf podczas sesji rodzinnej będzie starał się uchwycić naturalne emocje i chwile szczęścia. Dlatego mile widziane uśmiechy, pozytywne gesty, przytulenia – wszystko zależy od Was! Ja ze swojej strony przede wszystkim zadbam o to, aby sesja rodzinna przebiegała w subtelnej atmosferze w poczuciu ciepła i komfortu.

Dlatego dokładam wszelkich starań, by całość przebiegła w przyjemnym klimacie i otoczeniu pięknych kolorów. Osobiście preferuję naturalne kolory, takie jak: beże, brązy, szarości, biele, jeans. Te z całą pewnością zbudują przyjemną dla oka kolorystykę zdjęcia, dzięki czemu cała rodzina z przyjemnością będzie do nich wracać przy każdej okazji!

Fotografia dziecięca i rodzinna

Ponadto w moim studiu fotograficznym oferuję realizację takich zdjęć jak: sesja noworodkowa, sesja kobieca, sesja ciążowa. Zapraszam serdecznie do nawiązania kontaktu. Masz pytania dotyczące sesji? Chcesz zarezerwować termin? Zadzwoń: 880-722-509.