Jesteś początkującym fotografem i chcesz zrobić kolejny krok? A może poszukujesz inspiracji i możliwości poszerzenia swoich fotograficznych horyzontów w zakresie realizacji zdjęć noworodkowych oraz ciążowych? Jeśli któreś z powyższych się zgadza, dobrze trafiłaś!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I SPRAWDŹ DOSTĘPNE PAKIETY TUTAJ.

Jestem przekonana, że niniejsza oferta jest właśnie dla Ciebie. W fotografii noworodkowej, dziecięcej, ciążowej i rodzinnej jestem już od 5 lat. W tym czasie sfotografowałam setki noworodków oraz zrealizowałam sesje zdjęciowe pokaźnej liczbie przyszłych mam. Te współprace zaowocowały niesamowitymi pamiątkami, jakie będą z moimi bohaterkami i ich pociechami do końca życia.

Dziś do tego fotograficznego świata pragnę zabrać również Ciebie!

Oczywiście w tym zawodzie szalenie istotna jest fotografia sama w sobie. Jednak na moich warsztatach nie jest to jedyny aspekt, jaki poruszam. U mnie nauczysz się czegoś więcej. Na pewno poruszymy istotną kwestię będącą absolutną podstawą tego fachu, a więc dowiesz się, jak prawidłowo rozmawiać z potencjalnym klientem.

Kolejny punkt to pozyskanie wiedzy na temat przygotowania swojego studia do sesji. Jestem przekonana o tym, że na przestrzeni lat wypracowałam schemat, który każdorazowo sprawdza się w praktyce. Dziś tym doświadczeniem pragnę się podzielić z Tobą.

W następnych punktach będziemy się przybliżać do creme de la creme, a więc zagadnień ściśle związanych z fotografią. Nauczysz się korzystania z oświetlenia błyskowego oraz wykorzystywania możliwości Twojego sprzętu. Co więcej, dowiesz się jak prawidłowo pozycjonować noworodki oraz kobiety w ciąży aby sesja przebiegała jak najbardziej komfortowo! Wreszcie zajmiemy się obrabianiem zdjęć z wykonanej sesji.

Tego wszystkiego dowiesz się na warsztatach które odbywają się w moim studio w Kielcach.

Warsztaty grupowe – 2000 złotych/osoba

Zachęcam do skorzystania z proponowanych przeze mnie warsztatów grupowych, jakie na co dzień odbywają się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Koszt warsztatów wynosi 2000 złotych od osoby. Co jest warte podkreślenia, zajęcia prowadzę wyłącznie w małej grupie, maksymalnie czteroosobowej. Jestem przekonana, że im większa grupa, tym mniejsze możliwości na szlifowanie indywidualnych umiejętności moich gości. Jestem przekonana, że przy warsztatach składających się z kilku osób w pełni będę mogła się skupić na Tobie i Twoich potrzebach.

Podczas warsztatów w Studio Fotograficzne Kielce Żaneta Kosmala każdy z kursantów będzie mógł zaczerpnąć nie tylko z teorii. Otrzymacie możliwość wykonania własnych ujęć podczas sesji, oczywiście swoim aparatem i pod moim okiem.

Warsztaty indywidualne – 2800 złotych/osoba

W związku z licznymi zapytaniami, postanowiłam dostosować się do potrzeb kursantów i umożliwić korzystanie z warsztatów indywidualnie. Dlatego proponuję formułę 1:1. Po warsztatach każdy kursant otrzymuje certyfikat uczestników w warsztatach, dostęp do zamkniętej grupy na FB oraz wsparcie powarsztatowe. Zajęcia prowadzę dla osób pracujących w promieniu powyżej 60 kilometrów od Kielc.

Terminy ustalane są indywidualnie.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do wzięcia udziału w moich warsztatach! SPRAWDŹ DOSTĘPNE PAKIETY TUTAJ.