Każda sesja jest wyjątkowa, a wręcz jedyna w swoim rodzaju. Nie inaczej jest w przypadku realizacji zdjęciowych dla Pań, dlatego często angażuję swoje moce przerobowe w sesje ciążowe, a także sesje kobiece.

Witaj w moim magicznym świecie pełnym uśmiechów i radości! Mam dla Ciebie mnóstwo przydatnych informacji.

Sesja kobieca

Zacznijmy od tego, że UWIELBIAM KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE! To niesamowita forma sztuki, która sprawia mi mnóstwo przyjemności. Zanim do niej przystąpimy, zadbam o nasze dobre samopoczucie, porozmawiamy, napijemy się kawki lub herbatki, wprowadzimy pozytywny klimat, który potem pozytywnie przełoży się na wspólne działania. Nie ma to jak masa uśmiechów i przyjemna atmosfera, które dadzą nam potem szczyptę spontaniczności i swobody, jakie przed obiektywem są niezbędne!

Oczywiście w międzyczasie nakreślę jak krok po kroku będzie wyglądać nasza współpraca i ustalimy stylizacje, w jakich wystąpisz. W moim Studio Fotograficzne Kielce nie brakuje przepięknych sukienek, tiuli, body, jednak nie mam nic przeciwko, jeśli zapragniesz zabrać ze sobą coś z własnej szafy. Mile widziane męskie koszule, wytarte jeansy, duży kardigan (szczegóły ustalimy przed sesją).

W trakcie sesji zdjęciowej bawimy się światłem, by uzyskać pożądany efekt, szukamy najlepszych rozwiązań artystycznych, staramy się w tych zdjęciach odnaleźć CIEBIE! Zobacz jak w telegraficznym skrócie wyglądają sesje zdjęciowe w moim studio.

Warto przed sesją pamiętać o przygotowaniu odpowiedniej fryzury. To jednak nie wszystko! Tego typu sesje zdjęciowe, a więc z makijażem wykonywanym w moim studio, wymagają indywidualnego ustalenia terminu.

Sesja brzuszkowa

Bardzo często goszczę w swoich progach nie tylko Panie pragnące sprawdzić się przed obiektywem w ramach typowej sesji kobiecej. Nie brakuje klientek chcących uwiecznić swój look w ostatnich tygodniach ciąży. Każda z nas wie, że to niezwykle wyjątkowy moment, dlatego koniecznie trzeba go uwiecznić na zdjęciach!

Zrobię absolutnie wszystko, byś poczuła się przed obiektywem niczym Królowa, a więc wyjątkowo, kobieco i oczywiście swobodnie. Także w przypadku sesji brzuszkowej niezbędna jest współpraca z wizażystką, która w cenie danego pakietu wykona piękny make up.

Zobacz jak na Instagramie prezentuje się sesja zdjęciowa z udziałem Kasi. Takie fotki wykonywane są między 28-32 tygodniem ciąży. Jeśli Mama nadal czuje się dobrze, sesję możemy zrealizować nawet w 36. tygodniu ciąży. Sesja zdjęciowa trwa około dwóch godzin lecz należy do tego doliczyć 1,5 godziny poświęcanej na makijaż.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sesji zdjęciowej realizowanej w moim studio Fotograf Kielce Żaneta Kosmala? Zapraszam na stronę, na której dokonasz rezerwacji terminu! Znajdziesz ją TUTAJ. Na koniec zachęcam też do śledzenia mojego konta na Instagramie!!!