Pełne uczucia, wrażliwości i wspaniałych przeżyć. Takie właśnie są sesje rodzinne. Bohaterowie podczas realizacji zdjęć muszą się uzewnętrznić, okazać bliskość wobec pozostałych członków rodziny, dać wyraz miłości. To dlatego sesja rodzinna jest dla mnie aż tak bardzo wyjątkowa. Postanowiłam podzielić się z Wami cząstką moich kadrów i przeżyć.

Na naszej życiowej ścieżce jest pełno okazji, by załączyć do rodzinnego albumu serię fantastycznych fotografii. Zaczynając od sesji brzuszkowej, przechodząc przez sesje noworodkowe, niemowlęce, na sesjach rodzinnych kończąc. To właśnie dzięki nim jak na dłoni możemy zaobserwować jak na przestrzeni lat zmieniała się nasza pociecha. Ciężko zapanować nad tykającym zegarem, nieubłagalnie przesuwającą się w prawo wskazówką. Wręcz nie jesteśmy w stanie nic zrobić, poza uwiecznieniem tych wyjątkowych chwil.

Dosłownie każdy moment jest dobry, by zrobić sobie piękne zdjęcia. Prócz okazji wspomnianych wcześniej, można zdecydować się na sesję fotograficzną także podczas:

  • Pierwsza Komunia Święta
  • Chrzciny
  • Urodziny
  • Pasowanie pierwszoklasisty

W zasadzie nie ma w naszym życiu radosnej chwili, której nie opłacałoby się uwiecznić na przysłowiowej kliszy. Ba! Można wręcz powiedzieć, że najlepsza okazja, to brak okazji. Dzieję się tak, ponieważ każdy moment jest szansą na zapisanie na nośniku tej ulotności chwili, a także towarzyszącej jej bliskości i miłości członków rodziny. „Wyjątkowość” to słowo klucz, gdyż każde ujęcie jest na swój sposób JEDYNE W SWOIM RODZAJU. Jak śpiewał kiedyś Bogusław Linda „Już nigdy nie będzie takiego lata”. Dlatego róbcie Kochani wszystko, by łapać chwilę, by ta została z nami na zawsze.

Jak wygląda sesja rodzinna

Jako legitymizujący się już sporym doświadczeniem fotograf Kielce opowiem Wam, jak na co dzień pracuję podczas sesji z udziałem całej rodziny. W największym skrócie, zapraszam do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu całą wesołą gromadkę, która chce być uwieczniona na zdjęciu. Najpierw powstają ujęcia dzieci, rodzeństwa ale oczywiście gwoździem programu takiej sesji zdjęciowej będzie wspólna fotografia całej familii. Realizacja odbywa się w stylizacji boho, a więc w ramach dość dużej i zarazem rozbudowanej aranżacji. Warto tutaj dodać, że korzystam wyłącznie z prawdziwych rekwizytów, jakich w moim studio fotograficzne zdecydowanie nie brakuje! Nie pracuję na tłach, nie lubię tego typu rozwiązania, dlatego nie stosuję go w pracy, co zresztą można zobaczyć na większości moich obrazków.

Sesje mają być przytulne, ciepłe, pełne emocji, spontaniczne i zrealizowane w określonej stylistyce. Aby tego dotrzymać, trzymamy się określonej kolorystyki: beże, brązy, szarości, biele, jeans. Jednak rzecz jasna jestem otwarta na Wasze pomysły i stylizacje. Jeśli chcecie przywdziać na przykład okulary przeciwsłoneczne, możemy się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Co więcej, w studio posiadam na przykład pełną paletę jasnych sukienek zarówno dla mam, jak i dziewczynek. Są też męskie koszulki w rozmiarze L – XXL. O konkretne rozmiary proszę pytać podczas ustalania sesji zdjęciowych. Na pewno kolorystyka spodni u panów powinna trzymać się wyżej wymienionych barw.

Sesja rodzinna wykonywana jest od poniedziałku do piątku w ramach czasowych 9-17. Jeśli jest taka potrzeba, pracuję też w soboty w przedziale 10-14, jednak należy tutaj zaznaczyć, że rezerwacje pod ten dzień realizowane są minimum z miesięcznym wyprzedzeniem. Wszystko ze względu na całkiem spore zainteresowanie sobotami. Uwaga, uwaga! Jeśli życzycie sobie sesji zdjęciowej w sobotę po godzinie 14.00 lub w niedzielę, wtedy trzeba dopłacić dodatkowe 150 złotych.